napis.png
Wybierz język / Choose Language
plgb

Woda. Harmonia. Natura

 Technologia Active Water

 • Przywraca wodzie pierwotną strukturę molekularną w układzie heksagonalnym.
 • Zwiększa masę i wigor roślin.
 • Przyśpiesza wzrost roślin.
 • Usuwa kamień z systemów.
 • Przedłuża świeżość produktów naturalnych.
 • Działa anty bakteryjnie.
 • Zwiększa wodochłonność.
 • Zwiększa rozpuszczalność.
 • Woda aktywna szybciej się nagrzewa i wolniej wytraca ciepło.

 Co to jest struktura wody:

     W procesie zamarzania cząsteczki wody się łączą, tworząc jądro kryształu. Gdy jądro się rozrasta w stabilny, ciągły sposób, przybiera kształt sześciokątny i pojawia się wyraźny kryształ. Gdy natomiast zakodowana w wodzie informacja pozostaje w sprzeczności z prawami natury, powstaje kryształ niepełny lub nie tworzy się wcale.

Zaburzona struktura molekularna kryształu

Struktura heksagonalna wody

KKKKK

Struktura po użyciu Active Water

Technologia Active Water

Urządzenie przywracające pierwotną strukturę wodzie jaką przewidziała prastara matka natura, Aktywator do wody Active Water.

      W temperaturze 30-45oC struktura wody staje się tak elastyczna, że cząsteczki wody mogą tworzyć różne kompozycje. Właśnie taką temperaturę osiąga woda znajdująca się w organizmach stałocieplnych (w tym w organizmie człowieka), a to zapewnia im prawidłowe funkcjonowanie. Japoński naukowiec, dr Masaru Emoto z I. H. M. General Research Institute w Tokio obserwując, jak zamarza woda, odkrył, że próbki wody poddane wcześniej różnym bodźcom, tworzyły odmienne kryształy. Jakby zapamiętywały sygnały dochodzące z zewnątrz: promieniowanie, dźwięki, muzykę, słowa, a nawet na emocje.

      Podobnie dzieje się z wodą, znajdującą się w naszym organizmie i z wodą wodociągową, która zanim dotrze do naszych mieszkań, zostaje poddana procesowi oczyszczania i „uzdatniania” chemicznego, a to wszystko niszczy jej naturalną strukturę. To dlatego woda wodociągowa zamarzając nie tworzy kryształów, ale zbija się w bezkształtne skupiska.

     Potocznie nazywany aktywator do wody „Active Water” 150 lat temu nie miało by żadnego zastosowania z uwagi że woda posiadała pierwotną strukturę która nie została jeszcze zniszczona przez człowieka.

     Badania wykazują że z całego zasobu wody pitnej na świecie 0,3% aż 99% ma zakłóconą lub uszkodzoną strukturę. Technologia Active Water jest odpowiedzą na tą sytuację.

Zasada działania Active Water

Technologia Active Water jest urządzeniem bezobsługowym niewymagającym dodatkowego zasilania. Wykorzystuje odziaływanie wody wzorcowej na przepływającą przez niego wodę wodociągową przywracając jej pierwotną strukturę molekularną w układzie heksagonalnym.

Active Water

Systemy wodne modele i instalacja:

     Aktywator powinien być zainstalowany przy wejściu sytemu hydraulicznego do danego obiektu – powinien być zamontowany za licznikiem wody, zwiększając w ten sposób efekt jego działania na całość instalacji hydraulicznej budynku. Zamontowanie aktywatora za kranem lub tuż przed nim w znaczny sposób obniża jego efektywność i nie jest akceptowane przez Producenta jako poprawna instalacja urządzenia. Wielkość aktywatora powinna być dostosowana do przekroju rury wodociągowej wg. wskazówek Producenta.

 1. ¾ cala wersja przemysłowa
 2. 1 cal wersja przemysłowa (większe przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne)
 3. 2 cale wersja przemysłowa (duże zakłady produkcyjne)
 4. 3 cale wersja przemysłowa (duże zakłady produkcyjne)
 5. 4 cale wersja przemysłowa (duże zakłady produkcyjne)

Komunikat

Najnowsze zmiany konstrukcyjne aktywatorów TAW sprawiły, ze aktywatory te są bardziej wydajne.

W związku  z tym zastąpiliśmy aktywator ½” aktywatorem ¾”.

Active Water dedykowany do instalacji wodnych

Active Water

Systemy grzewcze modele i instalacja:

     Aktywator powinien być zainstalowany w obiegu zamkniętym „na powrocie” czyli tuż przed piecem grzewczym w miejscu gdzie woda ma najniższą temperaturę. Zamontowanie aktywatora w innym miejscu niż wskazane przez Producenta nie jest akceptowane jako poprawna instalacja urządzenia. Wielkość aktywatora powinna być dostosowana do przekroju rury przepływowej wg. wskazówek Producenta.

 

 1. ¾ cala wersja przemysłowa
 2. 1 cal wersja przemysłowa
 3. 2 cale wersja przemysłowa
 4. 3 cale wersja przemysłowa
 5. 4 cale wersja przemysłowa
 6. Większe urządzenia produkowane są na zamówienie

Active Water dedykowany do instalacji grzewczych