napis.png
Wybierz język / Choose Language
plgb

Woda. Harmonia. Natura

Laboratorium Struktury WodyMikroskop astruktura

Woda to nasza pasja, dbamy o to, aby w naszym otoczeniu była ona zawsze zdrowa.

     W prostym tłumaczeniu - zdrowa znaczy jakościowo perfekcyjna. Właśnie z jakościowego punktu widzenia struktura wody jest znacznie bardziej istotna niż jej skład chemiczny. Nawet znacznie poprawiając skład chemiczny wody - nigdy nie będziemy w stanie przywrócić wodzie pierwotnej i naturalnej struktury, ale przywracając naturalną strukturę wody - skład chemiczny powoli sam powróci do równowagi! 
Istotnym tutaj jest fakt, iż budowa struktury kryształu wody zawsze świadczy o jej jakości.


Nasza firma specjalizuje się w przywracaniu wodzie jej naturalnej struktury. Zastosowanie znajduje się w wodzie w jeziorach, stawach hodowlanych jak również ujęciach wody pitnej. 

Tylko 0,3% wody na całym świecie to woda pitna, która od czasu ekspansji przemysłu, jest systematycznie zanieczyszczana. Obecnie woda, aż w 99% przypadkach ma zaburzoną lub zdeformowaną strukturę ! 

       woda z wodociagu.jpg                                             woda po zasstosowaniu technologii Active Water.JPG

           Woda z wodociągu z zaburzoną strukturą                              Woda z wodociągu po zastosowaniu technologii Active Water


Jeśli masz wątpliwości co do jakości swojej wody bądź uważasz że posiadasz wodę zdrową, pozwól nam to sprawdzić. 

Jeżeli masz jakiś problem ze swoją wodą, np. jest ona mętna i ma metaliczny nalot, a ryby są przytrute - zgłoś się do nas, a szybko ocenimy co można zrobić, aby wyeliminować problem. 

Posiadamy innowacyjną technologię na miarę XXII wieku. 

W naszym specjalistycznym laboratorium przebadamy próbki Twojej h2o i ocenimy jak możemy Ci pomóc. Wykonamy badania unikalną metodą badania struktury wody i na podstawie wyników tych badań, opracujemy indywidualną metodę i wdrożymy rozwiązania, tak aby woda powróciła do swojej naturalnej równowagi i siły. Zastosujemy najnowsze technologie i dopasujemy specjalistyczne systemy na bazie technologii „Active Water”. 

„Przywróćmy wodzie dawną moc”.