Badania i Technologie Nowej Ery

Logo Uniwersytetu London South Bank

London University  ( prof. Martin Chaplin)  Naukowe materiały na temat struktury wody

 

W 1984 roku zostałem uzdrowiony wodą z Lourdes. Byłem sparaliżowany, jeździłem na wózku inwalidzkim, a dziś prowadzę badania struktury tej wody. Czy to tylko zbieg okoliczności? Sam się nad tym zastanawiam.

30 lat później, w 2013 roku spotkałem dr Masaru Emoto, wybitnego specjalistę od badania struktury wody. Jego badania wykazały, że woda reaguje na otaczający nas świat, rozpoznaje słowa, myśli, odróżnia dobro od zła, rozpoznaje naszą wiarę, a nawet przewiduje przyszłe wydarzenia. Czy tak jest na pewno? Po raz pierwszy wtedy ujrzałem strukturę wody z Lourdes…

Chciałbym pójść parę kroków dalej tym tropem, choć nie jestem naukowcem. Seria badań, które prowadzimy pozwala nam jeszcze bliżej wniknąć w świat wody i zrozumieć, co woda chce nam przekazać.

Zapraszam w tę podróż w nieznane…

 

Projekt “Knowing Water” To podróż z wodą po religiach i starożytnych cywilizacjach świata. Odwiedzamy przewoźnym laboratorium  szczególne miejsca pod względem wody którą poddajemy specjalistycznym badaniom. Pokażemy z bliska świat wody który jest niezwykle fascynujący. Na naszej stronie będziemy umieszczali relację i wyniki naszych badań.