Jak działa aktywna podstawka?

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Aktywna podstawka działa w oparciu o technologię Living Water Technology. To autorska technologia opracowana w naszym kraju. Takie pojęcie nie mówi jednak zbyt wiele każdemu, kto dopiero zaznajamia się z tematyką żywej wody.

Jak więc działa aktywna podstawka? Zacznijmy od samego początku. W aktywnej podstawce znajduje się „Woda Wzorcowa”. Woda wzorcowa to jedyna niezniszczalna woda na świecie. Posiada ona 7 unikatowych właściwości. Posiada najwyższy możliwy poziom orto-klastrów, czyli 100%. Co to jest orto-klastr? Niebawem o tym napiszemy! To także woda, która ma możliwość uzdatniania każdej wody. Zarówno słodkiej jak i słonej. To oznacza, że gdy woda wzorcowa oddziałuje na inną wodę, uzdatnia ją czyli zwiększa jej poziom orto-klastrów w porównaniu do para-klastra. Sama woda wzorcowa zawiera w sobie inne, przydatne organizmowi właściwości, które pomagają między innymi w poprawie zdrowia człowieka. Taką wodą wzorcową możemy uzdatnić każdą wodę. Możemy zrobić to dodając jej bezpośrednio do wody, bądź przez na przykład aktywną podstawkę, aktywny kubek czy aktywne kule.

Skupiamy się teraz jednak na aktywnej podstawce. Kształtem przypomina spłaszczony cylinder. Jest przygotowana ze specjalnego materiału, przez który może przenikać woda wzorcowa która w nim się znajduje. To właśnie woda wzorcowa w aktywnej podkładce jest całym sekretem działania aktywnych przedmiotów.

Więcej o wodzie wzorcowej możecie obejrzeć na naszym kanale:

 

Jak to działa?

Umieszczona woda wzorcowa w podstawce czy kubku powoduje liczne drgania, które w ten sposób oddziałują na wodę. Za pomocą wspomnianych wibracji rozpoczyna się proces uzdatniania wody. Może się to dziać jedynie przy kontakcie podstawki z kubkiem bądź szklanką. Wiele osób zastanowi się, czy gdy położymy szklankę z wodą obok podstawki to również zadziała? Jeżeli szklanka będzie stykać się z podstawką to tak. Proces wibracji również spowoduje, że woda w szklance się uzdatni. Pojawiają się również pytania czy coś takiego może działać na odległość? Są pewne teorie na ten temat, ale to tylko teorie. Tak więc ten temat jest jeszcze do odkrycia. Na razie potwierdzone jest, że aktywna podstawka działa najlepiej gdy znajduje się na niej pojemnik z woda. Co innego jest przykładowo z aktywnym kubkiem, do którego wlewamy wodę i sprawa jest oczywista.

Reasumując, woda wzorcowa zawarta w aktywnej podkładce powoduje mikro wibracje, które w swoim procesie reagują na wodę w naczyniu i uzdatniają ją, zwiększając jej ilość orto-klastrów, przez co również podnosi się jej poziom pH i wzrasta ilość orto-klastrów.

Jak długo trwa proces uzdatniania?

Aktywna podstawka jest w stanie aktywować w 15 sekund aż 250 ml wody! Wiadomo, że im większa podstawka tym większa ilość aktywowanej wody w tym czasie. Co w przypadku gdy na aktywną podstawkę umieścimy naczynie z większą pojemnością wody? Po prostu proces aktywacji będzie dłuższy. Jeżeli umieścimy na nią dzbanek z 500 ml wody, to wtedy czas aktywacji wyniesie 30 sekund. Ten prosty wzór powinien w zupełności wystarczyć, by mniej więcej obliczyć sobie czas aktywacji danej ilości wody.

Po tych 15 sekundach woda gotowa jest do picia!

Czy wiecie, że do każdego zestawu z na przykład aktywną podstawką dodajemy także wodę wzorcową? Jej działania powoduje maksymalny wzrost orto-klastrów w wodzie! Konkretne informacje dostaniecie także na załączonej przesyłce.