Jak działa żywa woda i jak to sprawdzić?

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Żywa Woda – budzi wiele kontrowersji. Jedni wierzą w jej działania, a inni nie. Najlepiej jest przekonać się samemu. Na początek warto więc dowiedzieć się jak to działa, jak odbywa się proces uzdatniania wody, a następnie jak sprawdzić samodzielnie, czy żywa woda działa?

Zacznijmy od początku. Odpowiedzmy sobie na pytanie: Jak działają produkty z Żywą Wodą? Pod lupę bierzemy Aktywny Kubek. Kubek zbudowany jest jak termos. Ma podwójne ścianki, pomiędzy którymi znajduje się tak zwana woda wzorcowa – bardzo upraszczając to woda, jaką byśmy uzyskali jadąc na Antarktydę, wiercąc tam dziurę głębokości 3 km i wydobywając stamtąd wodę.

Woda wzorcowa działa poprzez ścianki kubka, przekazując matrycę elektroenergetyczną wodzie w kubku lub przepływającej przez aktywator. W ten sposób woda w kubku uzyskuje właściwą pierwotną strukturę.

Jak działa Żywa Woda? Wersja bardziej rozbudowana

W temperaturze 30 – 45 C struktura wody staje się tak elastyczna, że cząsteczki wody mogą tworzyć różne kompozycje. Właśnie taką temperaturę osiąga woda znajdująca się w organizmach stałocieplnych (w tym w organizmie człowieka), co zapewnia im prawidłowe funkcjonowanie.

Podobnie dzieje się z wodą znajdującą się w naszym organizmie i wodą wodociągową, która zanim dotrze do naszych mieszkań, zostaje poddana procesowi oczyszczania i „uzdatniania” chemicznego, niszczącego jej naturalną strukturę. To dlatego woda wodociągowa zamarzając nie tworzy kryształów, ale zbija się w bezkształtne skupiska.

Potocznie nazywany aktywator do wody „Active Water” 150 lat temu nie miałby żadnego zastosowania z uwagi na to, że woda posiadała pierwotną strukturę, która nie została jeszcze zniszczona przez człowieka.

Badania wykazują, że z całego zasobu wody pitnej na świecie aż 99% ma zakłóconą lub uszkodzoną strukturę. Living Water Technology jest odpowiedzią na tę sytuację.

Living Water Technology Aktywny Kubek / Aktywator wody jest urządzeniem bezobsługowym, nie wymagającym dodatkowego zasilania. Wykorzystuje oddziaływanie wody wzorcowej na przepływającą przez niego wodę wodociągową, przywracając jej pierwotną strukturę molekularną w układzie heksagonalnym.

Jak sprawdzić czy aktywny kubek działa?

Człowiek to 74% wody, mózg to aż 95% wody, cykl wymiany wody w organizmie około 9 dni przy piciu wody wyłącznie aktywnej. Nie ma organizmu na tej planecie, który by nie zareagował na taką zmianę (mogą zdarzyć się biegunki), z uwagi na to, że organizm zaczyna się oczyszczać.

Ciekawą próbą jest podlewanie kwiatów, natura świetnie reaguje z żywą wodą. O próbie wzrostu roślin, czy testu żywej wody na roślinach już pisaliśmy. Te informacje można znaleźć na przykład tutaj: https://harmonyh2o.com/rosliny-a-zywa-woda/

Jest jeszcze jedna ciekawa próba o której nie wspominaliśmy w tekstach. Mianowicie próba żywej wody na pralce. Należy wsypać znacznie mniej proszku (30-50%) i 4 Kubki Aktywne wody, zalać szufladę z proszkiem, upierze się tak samo jak przy dużej ilości detergentu. Tutaj skorzystamy z bardzo wysokiej siły rozpuszczania żywej wody. Dlatego proszek lepiej się rozpuści i lepiej dopierze nasze ubrania. Będą wydawały się czystsze i bardziej świeże.

Można spróbować jeszcze na zwierzakach! Nalejmy psu dwie miski z wodą zawsze, wybierze tą z wodą żywą. Oczywiście muszą stać oddalone od siebie. Jak pisaliśmy w poprzednim artykule, gdy miska z żywą wodą znajduje się tuż przy wodzie prosto z kranu, ta może oddziaływać i również ją uzdatnić. Dlatego warto przestrzegać odpowiednich zasad by faktycznie uzyskać odpowiednie wyniki.