Jak działają produkty z Żywą Wodą – Aktywny Kubek

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wiele osób, które dopiero poznaje świat żywej wody zastanawia się najczęściej jak działają produkty, które umożliwiają nam uzyskanie takiej wody. To dobre pytanie bo trzeba wiedzieć jak z tego korzystać i jak to działa.

W naszym sklepie znajdziecie aktywne kule, aktywne kubki czy aktywne podkładki. Każdy z nich ma inne zastosowanie ale daje nam praktycznie ten sam efekt – czyli pozwala uzyskać żywą wodę. Wszystkie produkty łączy Woda Wzorcowa. Co to jest Woda Wzorcowa? To najwyższy poziom wody pod względem struktury i jej regularności, zawiera ona 100 % orto klastrów co czyni ją nie zniszczalną, dlatego nasze produkty mają gwarancję dożywotnią. Kryształ wody wzorcowej prezentujemy na naszej stronie. Uwaga! Wody wzorcowej nie można rozmnażać, po dodaniu nawet jednej kropli innej wody która zawiera poniżej 100 % orto klastrów woda wzorcowa zacznie wytracać swoją moc! Po około 30 dniach będzie to martwa woda. A co to są orto klastry? O tym poczytacie tutaj.

A więc taką wodę możemy znaleźć zarówno w aktywnym kubku, kuli czy podstawce. Najlepszym wyborem na początek będzie aktywny kubek.

Aktywny Kubek – co warto wiedzieć?

Kubek zmienia strukturę wody na najbardziej dla nas korzystną, strukturę heksagonalną. Natomiast nie filtruje i nie oczyszcza wody. W przypadku zanieczyszczeń mechanicznych można zawsze zastosować dowolny dwu- lub trzy elementowy prosty filtr węglowy i mechaniczny. Wiele osób może zapytać jak to działa, skoro nie ma kontaktu z wodą? Woda wzorcowa ma bardzo wysoki pozom wibracji co powoduje że ścianki metalowego kubka, podstawki czy kuli nie są dla niej przeszkodą aby uzdatnić inną wodę.

Czy można w nim parzyć kawę lub zlewać wrzątkiem?

Nie można w niej parzyć kawy ani zalewać wrzątkiem można natomiast uzdatnić wodę kubkiem lub podstawką i wlać ją do czajnika i zagotować.

Jak długo trzeba trzymać wodę w takim kubku i czy działa ona po wylaniu z aktywnego kubka?

Po wlaniu wody do Aktywnego kubka struktura jej naprawia się w ciągu 15 sekund. A po wylaniu wody z kubka, woda żywa utrzymuje się tak:

  • po 14 godzinach 98 %,
  • po 24 godzinach 85 %,
  • po 48 godzinach 75 %
  • po 6 dniach 64%,
  • po 16 dniach 37%.

Jak widzicie taką wodę możemy wziąć przelaną do wygodniejszego kubka czy bidonu na przejażdżkę rowerową bądź spacer po górach. Po 14 godzinach nadal mamy 98% odpowiedniej struktury wody. Więc śmiało można z niej korzystać!