Jak ożywiana jest woda?

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wiele osób pyta, jak ożywiana jest woda. Jak to działa, jaki procent się uzyskuje i jakie są tego efekty? Postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie w tym artykule. W tym celu posłużymy się przykładem aktywnej kuli i aktywnej podstawki, czyli produktów najczęściej u nas kupowanych.

Jak to wszystko działa?

Zacznijmy od początku. W aktywnej podstawce albo kuli znajduje się Woda Wzorcowa, która składa się w 100% z orto-klastrów. Co to są orto-klastry? Wytłumaczyliśmy to w poprzednim artykule. W skrócie są to żywe cząsteczki wody, które ożywiają ją, powodując, że woda wzorcowa jest niezniszczalna. Taka woda wzorcowa umieszczana jest w między innymi aktywnej kuli lub aktywnej podstawce, które tworzone są ze specjalnego materiału pozwalającego działać wodzie wzorcowej na wodę sąsiadującą, umieszczoną np. w naczyniu czy też bezpośrednio zanurzonej w kuli.

No i właśnie teraz przechodzimy do meritum sprawy. Aktywna kula czy też aktywna podstawka, dzięki swojej specjalnej strukturze umożliwia przepuszczenie wibracji wody wzorcowej, znajdującej się wewnątrz przedmiotu i powodując ożywienie wody. Wytłumaczenie przekazu struktury pojawiło się także w artykule co to są orto-klastry. Woda wzorcowa jak wspomnieliśmy wibruje, przez co ożywia wodę sąsiadującą. Za pomocą tych przedmiotów jesteśmy w stanie uzyskać około 60% orto-klastrów w wodzie. Pamiętajmy, że woda martwa zawiera poniżej 3% orto-klastrów. Wtedy większą ilość składników stanowią para-klastry, czyli cząsteczki martwe. Warto sprawdzić swoją wodę w kranie, żeby przekonać się jaka ilość orto i para-klastrów w niej się znajduje. Przeciętnie jest to około właśnie 3%. Czyli często spotykamy się z sytuacją, że woda z naszych kranów jest martwa. Po umieszczeniu jej na aktywnej podstawce, bądź przygotowaniu systemu ożywiania wody w domu między innymi przy użyciu kul powodujemy, że nasza woda jest żywa, a poziom orto-klastrów wzrasta do wspomnianych 60%.

Jak jednak uzyskać więcej niż 60% orto-klastrów w wodzie?

W tym celu należy posłużyć się wodą wzorcową. Pragniemy przypomnieć, że buteleczkę wody wzorcowej można otrzymać wraz z zakupem naszego produktu. W wodzie wzorcowej znajduje się maksymalna ilość orto-klastrów i dodając ją do naczynia z wodą uzyskujemy praktycznie ponad 90% orto-klastrów w wodzie. Żeby otrzymać idealną wodę wzorcową, która składa się ze 100% tych składników, trzeba posiadać specjalistyczne narzędzia laboratoryjne, dzięki którym można to uzyskać. W warunkach domowych jest to bardzo trudne do utworzenia.

Cała technologia ożywiania wody powstała w oparciu o to, co dobrze znamy. Między innymi na bazie badań czy doświadczeń z innych dziedzin. Jak we wspomnianym w poprzednim artykule diamencie i grafitu, co może być dobrą poszlaką do zrozumienia ożywiania wody za pomocą wody wzorcowej.