Książki o Żywej Wodzie

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Temat żywej wody, czy też wody alkalicznej – czy ogólnie tematyka wody w naszym kraju zyskuje na popularności. Wszystko między innymi za sprawą stale rosnącego trendu dotyczącego zdrowego odżywiania. To bardzo dobrze, zdrowe odżywianie powinno być modne.

W internecie można znaleźć szereg różnych informacji dotyczących żywej wody. Trudno jednak znaleźć wyczerpującą dawkę informacji, która połowicznie zaspokoiła by apetyt wiedzy. Postanowiliśmy wam pomóc w poszukiwaniach i szybkim sposobem dotrzeć do takiej wiedzy. Najlepszym wyborem będą książki. Najbogatszą ofertę posiada Masaru Emoto, niejako „twórca” żywej wody w obecnych czasach. Wydał szereg książek w tym temacie, najciekawszą pozycją jest książka pt.: „The Hidden Messages in Water” – lecz niestety, książka nie została jeszcze przetłumaczona. Więc bez znajomości Angielskiego odradzamy jej zakup. A co w wersji Polskiej?

Tajemnicy wody i jej wpływa na człowieka

Książka napisana przez Masaru Emoto i wydana przez wydawnictwo Medium. W tej książce dowiecie się o badaniach, które przeprowadził Japoński Naukowiec. Opowiada tam o wynikach badań, które dotyczyły analizy zamrożonych kryształów wody. Przeczytać można o tym jak zmieniają swój kształt, barwę czy nawet strukturę w zależności od czynników zewnętrznych, którym są poddawane. Inaczej reagowały na emocje pozytywne, a inaczej negatywne. W wypadku słów miłych, kryształy tworzyły piękne kształty. Jeżeli oddziaływały na nie negatywne czynniki, stawały się rozproszone, nieskładne.  Książka zawiera sporo ilustracji i ciekawych przykładów wyników prac.

Woda – obraz energii życia

Jeżeli ktoś ma ochotę na nieco mniej treści, a więcej ilustracji to ta książka powinna być lepszym rozwiązaniem. Jest bogato ilustrowana w przeróżne zdjęcia zamrożonej wody. Dodatkowo, Masaru Emoto analizuje w niej, jak woda wpływa na nasze życie. Bierzę pod lupę nie tylko wodę żywą, ale także tę pochodzą z kranu, studni czy rzekach bądź stawów. Udziela wskazówek co robić, by woda była czysta i przyjazna ludziom. Książkę więc można traktować dodatkowo jako multum ciekawej wiedzy, to idealne rozwiązanie gdy chcemy w lekki i prosty sposób poznać tajemnice wody.

Uzdrawiająca siła wody

Ta książka cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

Jest bardzo ciekawie przygotowana. Napisana także słowami autora, Masaru Emoto. Opowiada w niej między innymi o tym, jak przyszło mu do głowy by zamrozić wodę, czy jak dzieli się wynikami swoich badań. Po czym przechodzi do szerszego omówienia tematu. Opowiada o tym, jak woda jest nośnikiem i magazynem wiedzy o kosmosie oraz mikrokosmosie. Bo jak wiadomo, woda daje życie – więc tam gdzie jest, tam może być i życie. Wiedzy o niej wydaje nam się, że mamy sporo. Ale czy faktycznie tak jest? Może nie do końca…

Woda zjonizowana – życie bez chorób

W aptece jest coraz więcej leków, a ludzi zdrowych coraz mniej. Te słowa zapewne znacie, jeżeli jesteście z nami od dłuższego czasu. Prezentujemy wam także książkę Polskiego autora, jakim jest Stanisław Więckowski wraz z Telesforasem Lauceviciusem. Książka opowiada na ważne pytania. Między innymi dlaczego diagnostyki lekarskie są coraz lepsze, doskonalsze, a mimo to choroby coraz bardzie dla nas niebezpieczne? Poznacie także sposób jak skutecznie walczyć z wieloma chorobami.