Wpływ dźwięku na wodę

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Liczne badania wody udowodniły, że podatna ona jest także na dźwięk. Z racji tego, uważa się także, że woda magazynuje uczucia i stany świadomości. Wszystko to można zaobserwować analizując kryształy wody, które pojawiają się w wyniku jej zamarzania.

Na pewno mniejszym zaskoczeniem będzie fakt, że woda bez zanieczyszczeń po zamarznięciu tworzy wspomniane kryształy. Wyglądają one niczym płatki śniegu. Może się wydawać to absurdalnie proste, ponieważ w końcu tak powinna zamarzać woda, bo tak wyglądają spadające z nieba płatki śniegu. Większym zaskoczeniem jest jednak fakt, że woda zamarza w ten sposób nie tylko w momencie gdy jest oczyszczona ale także poddana „dobrym” emocjom. Pisaliśmy ostatnio o eksperymencie wody z ryżem, który pozwoli udowodnić to badanie. Warto sprawdzić.

Po analizie takich kryształów można zaobserwować, że tworzą się piękne, charakterystyczne kryształy. Co ciekawe każdy jest praktycznie inny. Przy badaniach, gdzie woda została poddana emocjom nie miał znaczenia język. Liczyły się jedynie emocje. Te dobre tworzyły za każdym razem piękne kryształy, a te negatywne powodowały, że żaden nie potrafił się uformować. Wyniki tych badań umieszczone są między innymi w książce Emoto, gdzie można pooglądać te niesamowite ilustracje. Przykład tego znajdziecie poniżej.

Warto wspomnieć, że woda poddawana dobrym emocjom budowała kryształy, które były reprodukcyjne. Oznacza to, że każdy z tych kryształów za każdym razem będzie posiadał tę samą postać.

Przy okazji innych badań stwierdzono dodatkowo negatywny wpływ telefonu komórkowego na wodę. W momencie bezpośredniego styku naczynia w którym znajduje się woda, a telefonem – nie powstawały pełne i charakterystyczne kryształy.

Wpływ dźwięku na wodę

Jest jeszcze jedno ciekawe badanie, które potwierdza wpływ dźwięku na wodę. Otóż, jak się okazuje – dźwięk też ma swój kształt. Można zaobserwować jego różne postacie wpisując między innymi „Geometria dźwięku”. Dziwne prawda? Dźwięk jest do słyszenia, a nie do oglądania. I właśnie ten wydobywany dźwięk kształtuje tzw. Solitony, które pojawiają się zwłaszcza przy mówieniu. Mają postać ruchu falowego, samopodtrzymującej się fali o niezmiennym kształcie i rozmiarze. To może oddziaływać na materię. Solitony powstają w interakcji tzw. Fononów wyswobodzonych przy zetknięciu się z elektronami fotonów. A z tego powstają drgania, czyli informacje. To właśnie ukryta magia dźwięku, która wpływa na strukturę wody. Każda cząsteczka we wszechświecie drga, wibruje, wszystko na siebie oddziałuje.

Każda rzecz, każdy organizm, każda istota ma w sobie energię. To już wiedzą dzieci w szkołach, odpalając żarówkę przy pomocy ziemniaka. Dzięki temu wszystko co nosi energię wysyła swój sygnał dalej, niczym operator radia. Każdy ludzki ruch, każda czynność wysyła kolejną energię i przekazuje ją dalej. Tak więc i w słowach zawarta jest energie, w zależności od tego jakie są to słowa, taka zostaje przekazywana energia i tak w naszym przykładzie zostaje przekazana wodzie, a ta reaguje tworząc albo piękne kryształy, albo chaos.