Żywa Woda – nietypowe zjawiska

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Żywa woda cieszy się coraz to bardziej rosnącą popularnością w naszym kraju. Pojawia się coraz to więcej dowodów na jej nietypowe pozytywne działania, które ze sobą niesie. Do tej pory uważano, że pomaga między innymi jedynie przy problemach zdrowotnych, ale jak się okazuje to nie tylko.

Żywa woda uzyskiwana jest w procesie elektrolizy. To zmiana chemiczna struktury wody. Dzięki temu pH żywej wody wynosi ponad 7 punktów. To powoduje, że żywa woda przywraca swoje naturalne wartości i zalety, którymi powinna cechować się na co dzień. Udowodnione jest jej działanie na organizm, między innymi pomoc w odkwaszaniu. Jak się jednak okazuje, to nie tylko jedyne zalety żywej wody.

Żywa woda uzdrowiła rybki

To niesamowity dowód na to, jak działa żywa woda. Jeden ze słuchaczy TAGENTV zadzwonił do prowadzącego i opowiedział mu niesamowitą historię do której dosłał także materiały video, które możecie zobaczyć tutaj.

Chodzi o rybki, które były prezentem dla znajomego naszego słuchacza. Przy zabawie dzieci uszkodzone zostało akwarium z którego wypadły rybki i znalazły się na podłodze. Słuchasz postanowił wypróbować żywą wodę, którą zakupił niedługo przed tą sytuacją i sprawdzić jak zachowają się rybki, które chwilę czasu spędziły na podłodze z dala od akwarium. Efekty są niesamowite. Już po kilkunastu minutach udało się uratować rybkę! Do tego celu posłużyła aktywna podstawka, na której stały kubki. W kubku znajdowała się zwykła kranowa woda, która została aktywowana przez podkładkę. Jak widać na materiale rybki udało się uratować, a następnie mogły pocieszyć się dłuższym życiem!

Żywa woda a kamień w naczyniach

Ten san słuchacz ma kolejny fantastyczny dowód na to, że żywa woda nie tylko dobrze wpływa na ludzki organizm czy ratowanie rybek, ale także na kamień! Nie chodzi o to, że kamień rozpuści się sam w wodzie. Żywa woda złagodzi osad, który następnie można w bardzo prosty sposób usunąć. Trudno było określić jeszcze jakie reakcje zachodzą przy połączeniu żywej wody a osadzie na garnku, ale po kilku minutach kamień schodzi zdecydowanie łatwiej.

Żywa woda a wypieki

Czy żywa woda może być bazą do produkcji lepszej jakości żywności? Udowodnione to zostało nie raz. Tym razem przesyłamy kolejny przykład jednego ze słuchaczy i czytelników, który udokumentował to zjawisko zdjęciami. Czytelnik postanowił przygotować pieczywo przy użyciu wody prosto z kranu, a także tej uzyskanej dzięki aktywnej podstawce. Różnica jest bardzo widoczna! Chleb przygotowany na wodzie o niższym pH nie upiekł się jak ten, który bazuje na żywej wodzie. Jego ilość substancji odżywczych także jest mniejsza.

Pół litra normalnej wody to litr żywej wody

Pani Ewa z pod Warszawy podzieliła się także nietypowym doświadczeniem. W momencie gdy próbowała przelać wodę z plastikowej pół litrowej butelki, do szklanego naczynia w którym mieścił się jeden litr – okazało się, że naczynie zapełniło się całe wodą. To naprawdę fascynujące zjawisko. Z pół litrowej butelki zwykłej wody, przelał się litr wody do naczynia umieszczonego na aktywnej podkładce. Opis tej historii, gdzie Pani Ewa osobiście o tym opowiada, możecie także znaleźć na naszym nowym kanale Youtube.