Żywa Woda – Wywiad z prezesem Grupy WM

Sorry, this entry is only available in Polski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dziś w ramach #AkcjaWoda będzie się działo! Na sam początek… możecie przeczytać kolejny artykuł opublikowany w #GazetaOlsztyńska w którym to Jarosław Tokarczyk, prezes Grupy WM podzieli się z wami osobistymi doświadczeniami związanymi z #Żywąwodą. ??
 
 
 
Woda wzorcowa to jedyna woda na naszej planecie, która jest niezniszczalna. Ma zdolność naprawiania wody słodkiej i słonej, zapobiega tworzeniu błędów replikacji DNA. To także woda, która reaguje na każdego człowieka indywidualnie i ma niespotykanie silną energię życia. To woda, która przywraca życie martwej wodzie. Teraz każdy sam może przekonać się o skuteczności żywej wody. Nie tylko w przedsiębiorstwie, ale nawet we własnym domu. To najlepsza inwestycja we własne zdrowie, w dodatku bez ryzyka. Produkty znanej marki HarmonyH2O od lat cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Piekarnia Koszykowa, sztumski sad i winnica w pobliskich Kadynach, a ostatnio także redakcja „Gazety Olsztyńskiej” — są tego najlepszym przykładem. Dzięki urządzeniom do strukturyzowania wody możemy mieć żywą wodę w dowolnej ilości. 
 

O całej akcji możecie poczytać nabywając kolejny numer gazet olsztyńskiej lub pobrać wersje onlinę z naszej strony! Poniżej udostępniamy screen i plik do pobrania w wersji PDF.