Jak działa żywa woda i jak to sprawdzić?

Żywa Woda – budzi wiele kontrowersji. Jedni wierzą w jej działania, a inni nie. Najlepiej jest przekonać się samemu. Na początek warto więc dowiedzieć się jak to działa, jak odbywa się proces uzdatniania wody, a następnie jak sprawdzić samodzielnie, czy żywa woda działa?

Zacznijmy od początku. Odpowiedzmy sobie na pytanie: Jak działają produkty z Żywą Wodą? Pod lupę bierzemy Aktywny Kubek. Kubek zbudowany jest jak termos. Ma podwójne ścianki, pomiędzy którymi znajduje się tak zwana woda wzorcowa – bardzo upraszczając to woda, jaką byśmy uzyskali jadąc na Antarktydę, wiercąc tam dziurę głębokości 3 km i wydobywając stamtąd wodę.

Woda wzorcowa działa poprzez ścianki kubka, przekazując matrycę elektroenergetyczną wodzie w kubku lub przepływającej przez aktywator. W ten sposób woda w kubku uzyskuje właściwą pierwotną strukturę.

Jak działa Żywa Woda? Wersja bardziej rozbudowana

W temperaturze 30 – 45 C struktura wody staje się tak elastyczna, że cząsteczki wody mogą tworzyć różne kompozycje. Właśnie taką temperaturę osiąga woda znajdująca się w organizmach stałocieplnych (w tym w organizmie człowieka), co zapewnia im prawidłowe funkcjonowanie.

Podobnie dzieje się z wodą znajdującą się w naszym organizmie i wodą wodociągową, która zanim dotrze do naszych mieszkań, zostaje poddana procesowi oczyszczania i „uzdatniania” chemicznego, niszczącego jej naturalną strukturę. To dlatego woda wodociągowa zamarzając nie tworzy kryształów, ale zbija się w bezkształtne skupiska.

Potocznie nazywany aktywator do wody „Active Water” 150 lat temu nie miałby żadnego zastosowania z uwagi na to, że woda posiadała pierwotną strukturę, która nie została jeszcze zniszczona przez człowieka.

Badania wykazują, że z całego zasobu wody pitnej na świecie aż 99% ma zakłóconą lub uszkodzoną strukturę. Living Water Technology jest odpowiedzią na tę sytuację.

Living Water Technology Aktywny Kubek / Aktywator wody jest urządzeniem bezobsługowym, nie wymagającym dodatkowego zasilania. Wykorzystuje oddziaływanie wody wzorcowej na przepływającą przez niego wodę wodociągową, przywracając jej pierwotną strukturę molekularną w układzie heksagonalnym.

Jak sprawdzić czy aktywny kubek działa?

Człowiek to 74% wody, mózg to aż 95% wody, cykl wymiany wody w organizmie około 9 dni przy piciu wody wyłącznie aktywnej. Nie ma organizmu na tej planecie, który by nie zareagował na taką zmianę (mogą zdarzyć się biegunki), z uwagi na to, że organizm zaczyna się oczyszczać.

Ciekawą próbą jest podlewanie kwiatów, natura świetnie reaguje z żywą wodą. O próbie wzrostu roślin, czy testu żywej wody na roślinach już pisaliśmy. Te informacje można znaleźć na przykład tutaj: https://harmonyh2o.com/rosliny-a-zywa-woda/

Jest jeszcze jedna ciekawa próba o której nie wspominaliśmy w tekstach. Mianowicie próba żywej wody na pralce. Należy wsypać znacznie mniej proszku (30-50%) i 4 Kubki Aktywne wody, zalać szufladę z proszkiem, upierze się tak samo jak przy dużej ilości detergentu. Tutaj skorzystamy z bardzo wysokiej siły rozpuszczania żywej wody. Dlatego proszek lepiej się rozpuści i lepiej dopierze nasze ubrania. Będą wydawały się czystsze i bardziej świeże.

Można spróbować jeszcze na zwierzakach! Nalejmy psu dwie miski z wodą zawsze, wybierze tą z wodą żywą. Oczywiście muszą stać oddalone od siebie. Jak pisaliśmy w poprzednim artykule, gdy miska z żywą wodą znajduje się tuż przy wodzie prosto z kranu, ta może oddziaływać i również ją uzdatnić. Dlatego warto przestrzegać odpowiednich zasad by faktycznie uzyskać odpowiednie wyniki.