Jak ożywiana jest woda?

Wiele osób pyta, jak ożywiana jest woda. Jak to działa, jaki procent się uzyskuje i jakie są tego efekty? Postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie w tym artykule. W tym celu posłużymy się przykładem aktywnej kuli i aktywnej podstawki, czyli produktów najczęściej u nas kupowanych.

Jak to wszystko działa?

Zacznijmy od początku. W aktywnej podstawce albo kuli znajduje się Woda Wzorcowa, która składa się w 100% z orto-klastrów. Co to są orto-klastry? Wytłumaczyliśmy to w poprzednim artykule. W skrócie są to żywe cząsteczki wody, które ożywiają ją, powodując, że woda wzorcowa jest niezniszczalna. Taka woda wzorcowa umieszczana jest w między innymi aktywnej kuli lub aktywnej podstawce, które tworzone są ze specjalnego materiału pozwalającego działać wodzie wzorcowej na wodę sąsiadującą, umieszczoną np. w naczyniu czy też bezpośrednio zanurzonej w kuli.

No i właśnie teraz przechodzimy do meritum sprawy. Aktywna kula czy też aktywna podstawka, dzięki swojej specjalnej strukturze umożliwia przepuszczenie wibracji wody wzorcowej, znajdującej się wewnątrz przedmiotu i powodując ożywienie wody. Wytłumaczenie przekazu struktury pojawiło się także w artykule co to są orto-klastry. Woda wzorcowa jak wspomnieliśmy wibruje, przez co ożywia wodę sąsiadującą. Za pomocą tych przedmiotów jesteśmy w stanie uzyskać około 60% orto-klastrów w wodzie. Pamiętajmy, że woda martwa zawiera poniżej 3% orto-klastrów. Wtedy większą ilość składników stanowią para-klastry, czyli cząsteczki martwe. Warto sprawdzić swoją wodę w kranie, żeby przekonać się jaka ilość orto i para-klastrów w niej się znajduje. Przeciętnie jest to około właśnie 3%. Czyli często spotykamy się z sytuacją, że woda z naszych kranów jest martwa. Po umieszczeniu jej na aktywnej podstawce, bądź przygotowaniu systemu ożywiania wody w domu między innymi przy użyciu kul powodujemy, że nasza woda jest żywa, a poziom orto-klastrów wzrasta do wspomnianych 60%.

Jak jednak uzyskać więcej niż 60% orto-klastrów w wodzie?

W tym celu należy posłużyć się wodą wzorcową. Pragniemy przypomnieć, że buteleczkę wody wzorcowej można otrzymać wraz z zakupem naszego produktu. W wodzie wzorcowej znajduje się maksymalna ilość orto-klastrów i dodając ją do naczynia z wodą uzyskujemy praktycznie ponad 90% orto-klastrów w wodzie. Żeby otrzymać idealną wodę wzorcową, która składa się ze 100% tych składników, trzeba posiadać specjalistyczne narzędzia laboratoryjne, dzięki którym można to uzyskać. W warunkach domowych jest to bardzo trudne do utworzenia.

Cała technologia ożywiania wody powstała w oparciu o to, co dobrze znamy. Między innymi na bazie badań czy doświadczeń z innych dziedzin. Jak we wspomnianym w poprzednim artykule diamencie i grafitu, co może być dobrą poszlaką do zrozumienia ożywiania wody za pomocą wody wzorcowej.