Książki o Żywej Wodzie

Temat żywej wody, czy też wody alkalicznej – czy ogólnie tematyka wody w naszym kraju zyskuje na popularności. Wszystko między innymi za sprawą stale rosnącego trendu dotyczącego zdrowego odżywiania. To bardzo dobrze, zdrowe odżywianie powinno być modne.

W internecie można znaleźć szereg różnych informacji dotyczących żywej wody. Trudno jednak znaleźć wyczerpującą dawkę informacji, która połowicznie zaspokoiła by apetyt wiedzy. Postanowiliśmy wam pomóc w poszukiwaniach i szybkim sposobem dotrzeć do takiej wiedzy. Najlepszym wyborem będą książki. Najbogatszą ofertę posiada Masaru Emoto, niejako „twórca” żywej wody w obecnych czasach. Wydał szereg książek w tym temacie, najciekawszą pozycją jest książka pt.: „The Hidden Messages in Water” – lecz niestety, książka nie została jeszcze przetłumaczona. Więc bez znajomości Angielskiego odradzamy jej zakup. A co w wersji Polskiej?

Tajemnicy wody i jej wpływa na człowieka

Książka napisana przez Masaru Emoto i wydana przez wydawnictwo Medium. W tej książce dowiecie się o badaniach, które przeprowadził Japoński Naukowiec. Opowiada tam o wynikach badań, które dotyczyły analizy zamrożonych kryształów wody. Przeczytać można o tym jak zmieniają swój kształt, barwę czy nawet strukturę w zależności od czynników zewnętrznych, którym są poddawane. Inaczej reagowały na emocje pozytywne, a inaczej negatywne. W wypadku słów miłych, kryształy tworzyły piękne kształty. Jeżeli oddziaływały na nie negatywne czynniki, stawały się rozproszone, nieskładne.  Książka zawiera sporo ilustracji i ciekawych przykładów wyników prac.

Woda – obraz energii życia

Jeżeli ktoś ma ochotę na nieco mniej treści, a więcej ilustracji to ta książka powinna być lepszym rozwiązaniem. Jest bogato ilustrowana w przeróżne zdjęcia zamrożonej wody. Dodatkowo, Masaru Emoto analizuje w niej, jak woda wpływa na nasze życie. Bierzę pod lupę nie tylko wodę żywą, ale także tę pochodzą z kranu, studni czy rzekach bądź stawów. Udziela wskazówek co robić, by woda była czysta i przyjazna ludziom. Książkę więc można traktować dodatkowo jako multum ciekawej wiedzy, to idealne rozwiązanie gdy chcemy w lekki i prosty sposób poznać tajemnice wody.

Uzdrawiająca siła wody

Ta książka cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

Jest bardzo ciekawie przygotowana. Napisana także słowami autora, Masaru Emoto. Opowiada w niej między innymi o tym, jak przyszło mu do głowy by zamrozić wodę, czy jak dzieli się wynikami swoich badań. Po czym przechodzi do szerszego omówienia tematu. Opowiada o tym, jak woda jest nośnikiem i magazynem wiedzy o kosmosie oraz mikrokosmosie. Bo jak wiadomo, woda daje życie – więc tam gdzie jest, tam może być i życie. Wiedzy o niej wydaje nam się, że mamy sporo. Ale czy faktycznie tak jest? Może nie do końca…

Woda zjonizowana – życie bez chorób

W aptece jest coraz więcej leków, a ludzi zdrowych coraz mniej. Te słowa zapewne znacie, jeżeli jesteście z nami od dłuższego czasu. Prezentujemy wam także książkę Polskiego autora, jakim jest Stanisław Więckowski wraz z Telesforasem Lauceviciusem. Książka opowiada na ważne pytania. Między innymi dlaczego diagnostyki lekarskie są coraz lepsze, doskonalsze, a mimo to choroby coraz bardzie dla nas niebezpieczne? Poznacie także sposób jak skutecznie walczyć z wieloma chorobami.