Nasza misja

Nasza misja:

Marka HarmonyH2O powstała w 2013 roku i jest odpowiedzią na pogarszającą się z roku na rok jakość wody na świecie. Naszą odpowiedzią jest prezentacja najnowszej Technologii Żywej Wody – „Living Water Technology”, która przywraca jej naturalną strukturę, zmieniając wodę martwą w wodę żywą.

Biorąc pod uwagę badania Masaru Emoto i wielu innych wybitnych specjalistów w dziedzinie wody, szczególnie zwracamy uwagę na strukturę wody, która w naszej ocenie jest najważniejsza.

Bardzo ważna jest dla nas jakość wody pitnej, którą staramy się naprawiać poprzez opracowaną przez nas Technologię Żywej Wody.

Obecnie prowadzone przez nas badania wody koordynuje Jacek Zdrojewski. Naszym przewoźnym laboratorium odwiedzamy miejsca w sposób szczególny związane z wodą, badając zaburzenia jej struktury.

Jeżeli słyszeliście Państwo o jakimś ciekawym miejscu, gdzie wypływa woda, o której od lat krążą legendy lub mówi się o niej, że ma dziwne właściwości, prosimy opowiedzcie nam o tym. Chętnie podjedziemy naszym laboratorium i zbadamy taką wodę. ZGŁOŚ MIEJSCE.

Prowadzimy również eksperymenty z nasadzeniami różnych odmian roślin, owoców, jarzyn i drzew. Po ostatnim sukcesie zasadzenia winnicy i podlania wodą żywą, odważniej prowadzimy kolejne projekty. Wina w trakcie fermentacji były uzdatniane technologią Żywej wody, co zasadniczo zmieniło znany, tradycyjny cykl produkcyjny wina. Wygląda na to, że udało się uzyskać nowy gatunek wina, wino żywe.

Nasze produkty: aktywny kubek, aktywator wody, aktywna podstawka, aktywna kula zostały już docenione w kraju i poza naszymi granicami. Cały czas pracujemy nad innowacyjnymi technologiami i wdrażamy nowe produkty.

Aby bliżej przedstawić Państwu świat wody, prowadzimy również kilka projektów filmowych, jak „Knowing Water” i „Spadkobiercy Emoto”. Przygotowujemy również książkę „Woda Mówi”.

Z żywą wodą będziemy wkraczali w różne dziedziny życia, zmieniając je dzięki jej właściwościom. Zobacz, jak dzięki żywej wodzie świat wokół Ciebie będzie się zmieniał! Zacznij go przeobrażać już dziś razem z nami!

Żywa Woda to nie tyko woda do picia, Żywa Woda to styl życia!

Uzdatnianie wody na naszej planecie uznaliśmy za naszą szczególną misję.