Pytania i Odpowiedzi

Woda wzorcowa

Woda wzorcowa to najwyższy poziom wody pod względem struktury i jej regularności, zawiera ona 100 % orto klastrów co czyni ją nie zniszczalną, dlatego nasze produkty mają gwarancję dożywotnią. Kryształ wody wzorcowej prezentujemy na naszej stronie

Rosyjscy naukowcy w 2006 roku odkryli w wodzie w stanie płynnym molekuły orto i para klastrów. Orto się poruszają , para są stałe, to właśnie proporcja pomiędzy orto i para klastrami jest odpowiedzialne za życie w wodzie, chodzi głównie o przewagę orto. Dla przykładu woda w kranie zawiera około 3 do 5% orto klastrów, natomiast woda uzdatniona produktami z Technologią Living Water (aktywny kubek, aktywna podstawka, aktywna kula) doprowadza wodę do stanu 60% orto klastrów. Dodatkowe zakroplenie bezpośrednio wodą wzorcową (7 kropel na 1 litr wody) doprowadza wodę do poziomu 90% orto. Na takiej zasadzie pracuje Aktywator Wody Royal.

Woda żywa

Woda żywa powstaje na wskutek uzdatnienia jej wodą wzorcową na przykład z użyciem  Technologii Living Water (wszystkie nasze produkty wewnątrz zawierają wodę wzorcową 100 % orto)

Cykl wody w naturze to cykl 60 letni, dziś wylana szklanka wody na trawnik za 60 lat wypłynie w studni głębinowej. Mamy za sobą 180 lat przemysłu czyli woda znajduje się w 3 cyklu. Za każdym razem jak znalazła się na powierzchni ziemi trafiała gdzieś na nawozy sztuczne z pól do oczyszczalni ścieków mechanicznej i chemicznej transportowano ją rurami na wskutek czego za każdym razem zatracała swoją strukturę aż do stanu obecnego.  Wody pitnej na naszej planecie jest koło 0,3 % a wody o naturalnej nie zaburzonej strukturze na dziś nie całe 5 % z wody pitnej. Na dziś woda na całej planecie Ziemia w 95 % jest zaburzona.

Od wielu lat krąży w Internecie taki mit że wystarczy zamrozić wodę w zamrażarce i tym samym przywraca się jej struktura. Nic bardziej mylnego ! Woda zamrożona w lodówce ma taką strukturę jaką ma woda która została zamrożona, czyli szansa ok. 1 % że jej struktura jest nie zaburzona. Samo mrożenie wody nie powoduje przywrócenia jej struktury a jedynie w przypadku badań laboratoryjnych ukazuje strukturę jaką miała przed zamrożeniem. Badania kryształów wody Masaru Emoto.

Przyjmuje się, że dla roztworów wodnych wartość pH mieści się w przedziale 0-14; roztwory kwaśne: pH<7, roztwory zasadowe: pH>7, obojętne: pH=7. Zwykle wody powierzchniowe posiadają pH w zakresie 6,5 – 8,5 co odpowiada wymaganiom stawianym wodzie do picia.   PH w wypadku wody żywej nie ma specjalnie znaczenia, gdyż przystosuje się ona do potrzeb naszego organizmu, i tyle ile on (organizm) potrzebuje jonów zasadowych lub kwasowych z wody, tyle dostanie by przywrócić równowagę. Nasza woda przywraca równowagę, a o to chodzi w aplikowaniu wody czy to alkalicznej (zasadowej) czy kwaśnej. O przywrócenie równowagi. To samo dotyczy potencjału Redox. Mówimy o nim w kontekście przywrócenia organizmowi równowagi kwasowo-zasadowej.  Nie ma znaczenia jaki on jest (potencjał redox) w wodzie aktywnej, bo dla organizmu dużo ważniejsza jest możliwość pobrania lub oddania wodzie elektronów, a co za tym idzie przywrócenie równowagi. Potencjał ujemny wody redox mówi o nadmiarze elektronów do pobrania. W naszej wodzie nie potrzebujemy określać potencjału bo nie dostarczamy organizmowi w sposób sztuczny elektronów tylko woda „współpracując” z nami przywraca równowagę kwasowo-zasadową, czyli PH całego organizmu jest na poziomie najbardziej mu odpowiadającym. Inaczej mówiąc: organizm współpracując z wodą ma takie PH jakie jest mu potrzebne. I może być ono inne dla każdego. Na tym polega zaleta aktywnej wody. Odpowiada potrzebom indywidualnym.

Jak już napisaliśmy, woda żywa ma wiele zadziwiających cech. Oprócz tego, że wyręcza nas w doborze pH czy potencjału redox, potrafi jeszcze wypierać toksyny z organizmu. Mechanizm ten nie jest do końca poznany ale może wynikać ze zdolności wody aktywnej do samooczyszczenia. Tak jak potrafi usunąć gaz tak potrafi też usunąć wszelkie związki jej obce i obce naszemu organizmowi. Dzięki temu nasz organizm funkcjonować może dużo lepiej, nie traci energii na walkę z truciznami, dłużej będziemy mogli zachowywać młodość i sprawność.

Proszę zwrócić uwagę na plastykę wody, woda np. z kranu jak wylewamy ją z jakiegoś naczynia wolnym strumieniem rwie się, ta sama woda wylewana takim samym strumieniem poprzez Aktywny kubek, aktywator nie rwie się jest zwarta i wylewa się równomiernym strumieniem.

Aktywny kubek

Kubek zmienia strukturę wody na najbardziej dla nas korzystną, strukturę heksagonalną. Natomiast nie filtruje i nie oczyszcza wody. W przypadku zanieczyszczeń mechanicznych można zawsze zastosować dowolny dwu- lub trzy elementowy prosty filtr węglowy i mechaniczny.

Woda wzorcowa ma bardzo wysoki poziom wibracji co powoduje że ścianki metalowego kubka, podstawki czy kuli nie są dla niej przeszkodą aby uzdatnić inną wodę.

Nie można w niej parzyć kawy ani zalewać wrzątkiem można natomiast uzdatnić wodę kubkiem lub podstawką i wlać ją do czajnika i zagotować

W instrukcji zalecamy aby trzymać nasze produkty z dala od telefonów komórkowych kuchenek mikrofalowych itp, piszemy to jedynie z troską aby produkt działał zawsze prawidłowo, silne pole elektromagnetyczne jedynie zaburza na około 30 minut działanie produktów.

Skanery na lotnisku nie szkodzą naszym produktom.

Po wlaniu wody do Aktywnego kubka struktura jej naprawia się w ciągu 15 sekund. A po wylaniu wody z kubka ,woda żywa utrzymuje się tak: po 14 godzinach 98 %, po 24 godzinach 85 %, po 48 godzinach 75 % po 6 dniach 64%, po 16 dniach 37%.

Człowiek to 74 % wody, mózg to aż 95 % wody, cykl wymiany wody w organizmie około 9 dni przy piciu wody wyłącznie aktywnej, nie ma organizmu na tej planecie żeby nie zareagował na taką zmianę. (mogą zdarzyć się biegunki) z uwagi że organizm zaczyna się oczyszczać. Ciekawą próbą jest podlewanie kwiatów, natura świetnie reaguje z żywą wodą. Próba wzrostu roślin. Nasiona rzeżuchy lub na przykład rzodkiewki (2 x 100 ziaren) , nasypać na watkę w pojemniku szklanym. Bardzo ważne aby pojemniki rozdzielić do innych pomieszczeń, jeden podlewać wodą żywą drugi wodą z kranu. Po kilku dniach (pierwsze obserwacje po 24 ha) można zaobserwować samodzielnie różnicę występujące we wzroście. Próba smakowa wina lub piwa. Wlać piwo do szklanki do Aktywnego kubka, lub postawić na aktywnej podstawce po (kilku minutach można przelać z kubka piwo do szklanki). Obserwacja: piwo z kubka wytrąci gaz, robi się bardziej klarowne, w smaku jest bardziej esencjonalne i w zależności od gatunku bez goryczy. W przypadku wina robi się łagodniejsze subtelne i aksamitne, (czym gorsze wino czy piwo tym różnicą bardziej wyraźna). Dla koneserów wina: postawić wino na aktywnej podstawce i potrzymać 24 ha (nastąpi przyśpieszony proces dojrzewania wina) Próba przedłużenia trwałości. Mleko naturalne (tylko nie UHT) wlać do szklanki i do kubka, po kilku minutach można przelać mleko do szklanki. Wstawić obie szklanki do lodówki. Mleko które było w aktywnym kubku zsiądzie się kilka dni później.

Aktywna podstawka

Różnice pomiędzy aktywnymi podstawkami: mała podstawka w 15 sekund uzdatni 250 ml wody a duża podstawka w 15 sekund uzdatni 500 ml wody, dodatkowo mała jest wygodna w transporcie.

Zestaw 5 kul do filtra

Montaż zestawu 5 kul jest bardzo prosty wykona to każdy hydraulik, montujemy obudowę filtra FP którą dokładamy gratis do zamówienia należy zwrócić uwagę na strzałki z kierunkami wejścia i wyjścia wody)

Inne

Na nasze produkty dajemy gwarancję dożywotnią.

Nasze produkty wysyłamy po całym świecie gdzie dochodzi DHL

Przesyłki nasze dostarcza w Polsce DPD a poza granicami DHL cennik znajdziecie Państwo w czasie zamówienia produktów w sklepie

Newsletter

Osoby zapisujące się do naszego newslettera mogą liczyć na promocje produktów i kody upustowe które będziemy rozsyłali na maile.