Nasz produkty kupujesz tylko raz na całe życie!

KUP W SKLEPIE

Nasza Firma jest laureatem prestiżowych nagród

ZOBACZ

Jesteśmy z Wami od 10 lat

KUP W SKLEPIE

Technologia Żywej Wody

KUP W SKLEPIE

Naszą Technologią jest Woda

KUP W SKLEPIE

Nagrody i wyróżnienia

Polecane produkty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów najczęściej wybieranych przez Naszych Klientów.
Produkty

Aktywna Podstawka XL 11 cm (LW11)

uzyskuje wodę 60% orto klastrów. (Woda Wzorcowa 100% orto klastrów)

Podstawka średnica 11 cm/ 1,4 cm stal nierdzewna, pakowana w drewniane pudełko

uzyskuje wodę 60% orto klastrów. (Woda Wzorcowa 100% orto klastrów)

Podstawka średnica 11 cm/ 1,4 cm stal nierdzewna, pakowana w drewniane pudełko

urodaizdrowie.pl o naszej żywej wodzie.

„Żywa woda dla naszej planety”

Program Partnerski

Już wkrótce nowa wersja programu partnerskiego.

Dowiedz się więcej

Woda - jak to działa?

Woda – cząsteczkowo to dwa atomy wodoru i jeden atom tlenu. H₂O. Pozornie bardzo prosta cząstka. Trzyatomowa. Niewiele jest cząstek od niej mniejszych, czy lżejszych. I po wodorze (H₂) to druga, najpowszechniejsza substancja na Ziemi.

100%zadowolonych klientów

100% zadowolonych klientów

GWARANCJAlepszego życia

GWARANCJA lepszego życia

GWARANCJAdobrego samopoczucia

GWARANCJA dobrego samopoczucia

GWARANCJAdłuższego życia

GWARANCJA dłuższego życia

Dowiedz się więcej

Nasza misja

Marka HarmonyH2O jest odpowiedzią na pogarszającą się z roku na rok jakość wody na świecie. Naszą odpowiedzią jest prezentacja najnowszej Technologii Żywej Wody „Living Water Technology”, która przywraca naturalną strukturę wodzie zmieniając wodę martwą na wodę żywą. Biorąc pod uwagę badania Masaru Emoto i wielu innych wybitnych specjalistów w dziedzinie wody, szczególnie zwracamy uwagę na strukturę wody, która w naszej ocenie jest najważniejsza. Bardzo bliska jest nam jakość wody pitnej, którą staramy się naprawiać poprzez Technologię Żywej Wody, która została przez nas opracowana. Prowadzimy obecnie badania wody, które koordynuje Jacek Zdrojewski. Naszym przewoźnym laboratorium odwiedzamy szczególne miejsca związane z wodą badając zaburzenia jej struktury. Prowadzimy również eksperymenty z nasadzeniami różnych odmian roślin, owoców ,jarzyn i drzew. Po ostatnim sukcesie zasadzenia winnicy i podlania wodą żywą odważniej prowadzimy kolejne projekty. W trakcie fermentacji wina były uzdatniane technologią Żywej wody co zasadniczo zmieniło  znany tradycyjny cykl produkcyjny wina, wygląda na to że udało się uzyskać nowy gatunek wina, wino żywe.

Nasze produkty: aktywny kubek, aktywator wody, aktywna podstawka ,aktywna kula już zostały docenione w naszym kraju jak również poza naszymi granicami. Cały czas pracujemy nad nowymi technologiami i wdrażamy nowe produkty. Prowadzimy również kilka projektów filmowych, aby bliżej przedstawić Państwu świat wody, kręcimy film „Knowing Water” i „Spadkobiercy Emoto”. Przygotowujemy również książkę o wodzie „Woda Mówi” Z żywą woda będziemy wkraczali w różne dziedziny życia , zmieniając je dzięki właściwościom żywej wody. Zobacz jak świat wokół Ciebie dzięki żywej wodzie będzie się zmieniał, zacznij go zmieniać już dziś razem z nami. Żywa Woda to nie tyko woda do picia, Żywa Woda to styl życia ! Uzdatnianie wody na naszej planecie uznaliśmy za naszą szczególną misję.

Jeżeli słyszeliście Państwo o jakimś ciekawym miejscu gdzie wypływa woda o której od lat krążą legendy lub mówi się o niej że ma inne, dziwne właściwości bardzo prosimy opowiedzcie nam o tym chętnie podjedziemy naszym laboratorium i zbadamy taką wodę.