Żywa Woda – Wywiad z prezesem Grupy WM

Dziś w ramach #AkcjaWoda będzie się działo! Na sam początek… możecie przeczytać kolejny artykuł opublikowany w #GazetaOlsztyńska w którym to Jarosław Tokarczyk, prezes Grupy WM podzieli się z wami osobistymi doświadczeniami związanymi z #Żywąwodą. ??
 
 
 
Woda wzorcowa to jedyna woda na naszej planecie, która jest niezniszczalna. Ma zdolność naprawiania wody słodkiej i słonej, zapobiega tworzeniu błędów replikacji DNA. To także woda, która reaguje na każdego człowieka indywidualnie i ma niespotykanie silną energię życia. To woda, która przywraca życie martwej wodzie. Teraz każdy sam może przekonać się o skuteczności żywej wody. Nie tylko w przedsiębiorstwie, ale nawet we własnym domu. To najlepsza inwestycja we własne zdrowie, w dodatku bez ryzyka. Produkty znanej marki HarmonyH2O od lat cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Piekarnia Koszykowa, sztumski sad i winnica w pobliskich Kadynach, a ostatnio także redakcja „Gazety Olsztyńskiej” — są tego najlepszym przykładem. Dzięki urządzeniom do strukturyzowania wody możemy mieć żywą wodę w dowolnej ilości. 
 

O całej akcji możecie poczytać nabywając kolejny numer gazet olsztyńskiej lub pobrać wersje onlinę z naszej strony! Poniżej udostępniamy screen i plik do pobrania w wersji PDF.